Totalizatorius - LFE

Komentarai
2010 m. balandžio 28 d. 13.19 val.

Lietuvos futbolo enciklopedija futbolinis.lt skelbia 2010 m. sezono totalizatorių - čia galite spėti trijų Lietuvos futbolo piramidės lygmenų (A lygos, I lygos ir abiejų II lygos zonų) visų rungtynių (nuo gegužės 1 d.) rezultatus ir įrodyti, kad esate įžvalgiausias lietuviško futbolo žinovas, o gal tiesiog pasitikrinti savo sėkmę.

Taisyklės

Kiekvienas prisiregistravęs naudotojas gali spėti visų nuo 2010 m. gegužės 1 d. vykstančių A lygos, I lygos ir II lygos rungtynių rezultatus. Skelbiant laimėtojus, bus skaičiuoti tiek viso sezono (visų lygų), tiek ir atskirų lygų spėjimų rezultatai. Už tiksliai atspėtą rungtynių rezultatą skiriami 5 taškai, teisingai atspėjus baigtį (pergalė, pralaimėjimas ar lygiosios), bet netiksliai atspėjus rezultatą, atimam po tašką už kiekvieną suklystą įvartį. Neatspėjus baigties taškai neskiriami.

Kaip dalyvauti

Norint dalyvauti, pirmiausiai reikia prisiregistruoti. Prisiregistravę spustelkite ant nuorodos „Totalizatorius“, kurią rasite dešinėje puslapioje puslapio pusėje po logotipu arba galite eiti į pradinį puslapį ir po naujienomis taip pat rasite totalizatoriaus skiltį. Šioje skiltyje pateiktos rungtynės, kurių rezultatus galite spėti, taigi tiesiog spustelėkite ant žodelio "Spėti", įveskite spėjamą rezultatą ir patvirtinkite jį.

Prizai

Jei sezono metu atsiras totalizatoriaus rėmėjų, galėsime pasiūlyti rimtesnių prizų, o kol kas tegalime pažadėti simboliškus prizus bei garbę.

Klausimai?

Jei turite klausimų, juos rašykite po šia naujiena esančiuose komentaruose ir per pusdienį sulauksite vienokio ar kitokio atsakymo.

Tema: Kaip koreguoti spėjimus? (8 komentarai)

bananero
prieš 10 m.

Klausimėlis toks, kaip pakoreguot padarytą spėjimą? Ar neįmanoma?

knutux
prieš 10 m.

Kol kas tokios galimybės nėra (planuojama įdiegti kitą savaitę), bet jei parašytumėte kokių rungtynių rezultatą ištrinti (kad būtų galima rašyt iš naujo) ar pakeisti, tai šiam kartui patvarkyčiau.

Totalus
prieš 10 m.

Sveiki, Naujas nemokamas futbolo ir krepšinio totalizatorius – totalus.lt. Čia galėsite išbandyti savo sėkmę, spėdami futbolo ir krepšinio rungtynių rezultatus tiek uždaram draugų rate, tiek kartu su kitais dalyviais. Ateik ir išbandyk savo sėkmę artėjančiame FIFA 2010 pasaulio čempionate.

LinasG
prieš 9 m.

Sveikas, gal galėtum pataisyti mano statymą totalizatoriuj. Vietoj Palangos FK 2 - 0 "Sakuona Klarksonas" į Palanga 0 -2 "Sakuona Klarksonas"

knutux
prieš 9 m.

jau pakeičiau

skanas
prieš 9 m.

Labas. Gal būtų galima pataisyt spėjimą REO-LIFOSA į 4:1. Ačiū.

SGKU
prieš 8 m.

Sveikas, truputi suklydau rasydamas rezultata 2011 m. birželio 26 d. 17.00 val. Kauno FBK 0:3 Klaipėdos „Atlantas“ reikia pakeisti i Kauno FBK 3:0 Klaipėdos „Atlantas“ laukiu pirmos kauno pergales. is anksto dekoju

knutux
prieš 8 m.

patvarkiau.

Tema: internetinį sporto žaidimas (1 komentaras)

revis
prieš 9 m.

Čia gali valdyti mėgstamą krepšinio arba futbolo klubą, arba abu iš karto. Tavo komandos sėkmė priklauso nuo realių varžybų rezultatų, kuriuos spėsi Tu. Spėjimai paremti lažybų bendrovių sudaromais koeficientais, kurie paverčiami taškais, todėl atspėjęs gausi taškų savo atstovaujamai komandai. Tik nuo tavo sporto žinių bagažo ir kartais nuo sėkmės priklausys ar laimėsi aukščiausią lygą, o gal teks kristi į žemesnį divizioną ir bandyti iš naujo. http://s1.sportmaniac.lt/

Tema: Bendrai (2 komentarai)

RokasG
prieš 8 m.

E chebra paaiskinkit neysikertu... tarkim banag reo sulose 2:2 ? as spejau reza 0:0 tai kiek as tasku gavau ??? as taip suprantu kad 1 ?? ir tarkim jei as speju reza 0:0 o rungtynes baigiasi tarkim 4:4 as negaunu nieko ??

knutux
prieš 8 m.

Taip, tikra tiesa - jei rezultatas 0:0, o spėjimas 2:2, tai 1 taškas (5-2-2), jei spėjimas 3:3 ir daugiau - nei vieno taško.

Daugiau naujienų
2010 m. spalio 11 d. 11.53 val.
Savaitgalio A lygos rungtynių anonsai